Záhadný Google Pixel byl certifikován. O který model by mohlo jít?

Google Pixel 6a render

Všem milovníkům telefonů Google Pixel jistě neunikly nedávné rendery telefonů Google Pixel 7 a Google Pixel 7 Pro. Nyní byl na indické certifikační stránce spatřen nový telefon Google s označením GX7AS. Vzhledem k tomu, že posledním telefonem, který americká firma v Indii uvedla byl Google Pixel 4a to znamená, že se tamní obyvatelé zřejmě dočkají návratu Google telefonů na jejich trh.

Neznámý Google telefon certifikován v Indii

S jistotou nelze říct, o jaký telefon se jedná, ovšem jako nejpravděpodobnější varianta se jeví Google Pixel 6a. Ve hře samozřejmě je i řada Google Pixel 7, ale dle našeho názoru je příliš brzy na to, aby ji nechal Google certifikovat. Model 6a bude navíc jistě levnější, což je pro indický trh ideální. Podle nejnovějších informací má tento kousek disponovat 6,2palcovým OLED panelem, první generací čipu Google Tensor a také 12,2Mpx hlavní fotoaparátem, který se nachází třeba v Pixelu 5.

google pixel 6a certifikace

Vzhledem k tomu, že “áčkové” řady americký gigant pravidelně představuje v létě se dá předpokládat, že se i tohoto modelu dočkáme v červenci nebo srpnu.

Jak se těšíte na nový Google Pixel?

Zdroj: GSMArena, 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek