TOPlist

Uživatelé hlasí problémy s Google Pixel Buds. O co jde?

google pixel buds problémy

Pixel Buds druhé generace se prodávají teprve pár týdnů a už jsou s nimi problémy. Na oficiální podpoře společnosti Google se objevilo poměrně velké téma, kam přispívá každým dnem více uživatelů. Jedná se o problém, který je znát hlavně když se uživatel pohybuje. O co tedy jde?

Pokud se sluchátky uživatelé chodí či běhají, vypadává jim zvuk. Mnoho z nich navíc používá telefony Pixel 4 / 4 XL či Pixel 3 / 3 XL, ovšem problém pravděpodobně nesouvisí s telefony, ale se samotnými sluchátky. Google problém uznal a již pracuje na updatu, který by měl tuto chybu vyřešit.

google pixel buds oficiálně

Doručena by měla být ovšem až za několik týdnů. Pokud tedy máte tyto sluchátka a vypadává vám zvuk, budete si na ni muset počkat. Jiné řešení v tuto chvíli neexistuje. Některým uživatelům pomohlo, když odpojili sluchátka od telefonu a resetovali telefon, ovšem jiní zase hlásí, že problém i po resetování přetrvává.

Máte podobné problémy s Pixel Buds?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)