Google odhalil všechny varianty řady Pixel 7. Která se vám líbí nejvíce?

google pixel 7 pro varianty

Minulý týden společnost Google oficiálně oznámila datum představení řady Pixel 7. Na akci, která se bude konat již 6. října, tedy za necelý měsíc se ukážou mimo jiné také očekávané hodinky Google Pixel Watch. Nyní firma na svém oficiálním webu představila všechny barevné varianty svých nadcházejících vlajkových lodí.

Telefon Google Pixel 7 bude možné zakoupit v barevných variantách Obsidian (černá), Lemongrass (světle zelená) a Snow (bílá). Oproti Pixelům 6 se tedy Google s barvičkami trochu mírnil a nově nabízí třeba bílou verzi, která byla dříve dostupná pouze u modelů Pro.

Google Pixel 7 Pro pak bude k dostání ve verzích Obsidian (černá), Hazel (tmavě zelená) a Snow (bílá). Mimo to už nyní známe označení další generace čipu Tensor – Tensor G2. Ten má dle americké firmy obstarat ještě lepší zážitek z používání, ale také kvalitnější fotografie, videa či zabezpečení.

Jak se těšíte na řadu Google Pixel 7?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)