TOPlist

Mučení v přímém přenosu. Jak dopadl Pixel 7 Pro v testu odolnosti?

Google Pixel 7 Pro test odolnosti

Google Pixel 7 Pro se nedávno objevil na našem webu v podobě plnohodnotné recenze a nyní jsme se konečně dočkali také testu odolnosti, který si z pochopitelných důvodů nemůžeme dovolit. V podstatě ničím jiným, než těmito testy se zabývá Zack z YouTube kanálu JerryRigEverything, který se nyní podíval na zoubek i nejnovějšímu počinu od Googlu.

Zack začal klasicky s displejem, který pokrývá ochranné sklo Gorilla Glass Victus. Lehké škrábance se objevují na úrovni 6 Moshovy stupnice tvrdosti, ty hlubší a viditelné pak na úrovni 7, což je standardní výsledek u nových vlajkových lodí. Poměrně snadno se podařilo poškrábat také boční rám a překvapivě také ostrůvek fotoaparátů a to i za pomocí mincí a klíčů.

Google Pixel 7 Pro – the big ‘bump’ has a few big problems….

Google Pixel 7 Pro – the big ‘bump’ has a few big problems….

Jestliže tedy máte v plánu udržovat telefon v zachovalém stavu, rozhodně jej nenoste v kapse s penězi, klíčem a podobnými předměty. Zack provedl také tradiční mučení displeje, kdy k jeho bezprostřední blízkosti přiložil zapalovač, což mělo fatální následky a panel se nenávratně vypálil.

Kdy naposledy jste si rozbili mobilní telefon?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)