TOPlist

Unikly rendery obalu pro Pixel 7 Pro. Potvrzují jeho design

Google Pixel 7 Pro obal rendery

Jak už jsme se mohli několikrát přesvědčit, pro přibližné odhalení vzhledu nějakého zařízení není úplně potřeba, aby na internet unikly přímo jeho obrázky. Velmi dobrou představu o designu telefonu či jiného produktu si můžeme občas udělat i díky tomu, že své vizuály neuhlídá výrobce nějakého na míru vytvořeného příslušenství. To je i aktuální případ obalu pro očekávaný vlajkový telefon Google Pixel 7 Pro. Ten podtrhává dosavadní domněnky o podobě tohoto mobilu.

Rendery inkriminovaného obalu například potvrzují, že by měla Pro varianta další generace Pixelu opět disponovat zahnutým displejem. Dojde podle všeho také na lehce po změněný modul s fotoaparáty na zádech, i když i v případě sedmých Pixelů by mělo jít o pruh přes celá záda. Ten je oblíbený například i kvůli tomu, že s ním telefon nemá potíže s kymáceným na rovném podkladu. Obaly z uniklých fotek mají navíc dokonale dorovnávat jeho výšku, takže s nimi bude telefon úplně plochý.

jak se vám (ne)líbí Pixel 7 Pro a tyto konkrétní obaly?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)