Jak fotí Pixel 7 Pro? Mrkněte na působivé snímky

google pixel 7 pro

Google Pixel 7 Pro oproti svému předchůdci nenabízí nikterak zásadní vylepšení a jde spíše o příjemnou evoluci. Jednou z největších novinek je však režim Super Res Zoom, který dle firmy využívá kombinaci hardwaru, softwaru a strojového učení a nabízí možnost fotit s až 30násobným zoomem.

Samotný teleobjektiv nabízí pouze 5x optický zoom, ale strojové učení dokáže výsledný snímek ještě pozvednout. Google se s námi podělil o fotky, které jsou vyfocené právě Pixelem 7 Pro. Níže si tedy můžete prohlédnout fotografie z New Yorku. Mimochodem na funkci pracovala společnost od roku 2018.

Fotky vypadají velmi dobře a i na nejvyšší možný zoom jsou použitelné, což se o hromadě konkurenčních modelů říct rozhodně nedá. Tento kousek jsme ihned po jeho představení objednali do redakce, takže se brzy můžete těšit na plnohodnotnou recenzi.

Co říkáte na schopnosti fotoaparátu nového Pixelu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)