TOPlist

Kdy začnou předobjednávky řady Pixel 7? Google odtajnil datum

Google Pixel 7

Google je v posledních letech zvyklý zveřejňovat informace o svých mobilech ještě před oficiálním uvedením. Učinil tak v reakci na neustálé úniky a vzal leakerům vítr z plachet, jelikož třeba design nových Pixelů je znám už několik měsíců díky oficiálním renderům. Nyní zveřejnil cenzurované video, ve kterém fanoušci na novinku reagují a zároveň odtajnil datum, kdy začnou předobjednávky těchto mobilů.

Už nějakou dobu víme, že mají být telefony Google Pixel 7 představeny vedle hodinek Pixel Watch již 6. října. Ve stejný den má být mimochodem představen také nový router Google Nest Wi-Fi Pro. Předobjednávky přitom začnou ve stejný den, nejspíše okamžitě poté, co konference skončí.

#TeamPixel First Impressions: Google Pixel 7 Pro

#TeamPixel First Impressions: Google Pixel 7 Pro

Pokud na Pixely čekáte stejně jako my, doporučujeme krátké video omrknout. Snad jen škoda, že se americká společnost rozhodla mobily cenzurovat. Vždyť stejně není co skrývat.

Na který Google produkt se těšíte nejvíce?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)