TOPlist

Google Pixel 6a už zná svou evropskou cenu. Co vy na ní?

Pixel 6a

Na nedávné konferenci Google I/O byl představen mimo jiné pravděpodobně jeden z nejočekávanějších telefonů vyšší střední třídy, Googel Pixel 6a. Přímo na pódiu jsme se dozvěděli americkou cenu, která činí 449 dolarů, což je asi 10 800 Kč. Nyní jsme se tedy konečně dozvěděli, kolik za telefon zaplatíme v Evropě, respektive u sousedů v Německu.

Google Pixel 6a dostal cenu už i v Německu

Nejprve si ale pojďme v rychlosti projít specifikace. Mobil se chlubí 6,1palcovým OLED displejem, který však disponuje pouze 60Hz obnovovací frekvencí, což je sice škoda, na druhou stranu musel Google nějak odlišit tento model a Pixel 6. Pod kapotou však tiká výkonný čip Google Tensor v kombinaci s 6 GB RAM a 128GB úložištěm, přičemž o výdrž se stará 4410mAh baterie s podporou 18W nabíjení.

https://www.youtube.com/watch?v=H9LW9ay1R4w

Americká firma v tuto chvíli potvrdila, že telefon bude možné si předobjednat v Japonsku a USA od 21. července, ale dostane se i do dalších zemí, přičemž na německém Google Store momentálně svítí cena 459 EUR, tedy přibližně 11 400 Kč.

Co říkáte na cenu Pixelu 6a?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)