Řada Google Pixel 6 překonává prodejní rekordy. Čekali byste to?

Google Pixel 6 prodeje

S řadou Pixel 6 Google odstartoval novou éru svých mobilních telefonů. Zatímco předešlé modely měly za cíl ukázat spíše kouzlo softwaru, Pixely 6 jsou i po hardwarové stránce velice povedená zařízení. Tento fakt se podepsal i na prodejích, které překonávají dosavadní rekordy americké firmy.

Prodeje telefonů Pixel 6 překonávají rekordy

Výkonný ředitel společnosti, Sundar Pichai to potvrdil v YouTube videu Alphabet 2021 Q4 Earnings Call: “Ve čtvrtém čtvrtletí jsme překonali dosavadní rekord telefonů Google Pixel. Odezva na nové mobily byla až neuvěřitelně pozitivní a to jak z řad zákazníků, tak i operátorů a dalších partnerů”, nechal se slyšet Pichai.

Alphabet 2021 Q4 Earnings Call

Alphabet 2021 Q4 Earnings Call

O přesná čísla se zatím Google nepodělil a tak s jistotou nevíme, zda jsou už v tuto chvíli mobily Google Pixel 6 těmi vůbec nejprodávanějšími. Jsou totiž na trhu teprve od října. Pokud ale bude tento trend pokračovat, je více než pravděpodobné, že se tak stane a to i přes některé porodní bolesti, které mají ale Pixely snad každý rok.

Jaký máte názor na řadu Google Pixel 6?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)