Blížící se Google Pixel 5a byl certifikován. K představení dojde brzy

pixel 5a

To, že Google kromě Pixelů 6 představí ještě dříve také Pixel 5a 5G není žádným velkým tajemstvím. Firma několikrát naznačila, že k jeho představení dojde přibližně ve stejné období, kdy byl odhalen Pixel 4a. Můžeme tedy předběžně počítat se srpnem. Od oficiálního představení nás tak dělí pouze několik týdnů a nyní byl telefon certifikován u FCC.

Blížící se Google Pixel 5a byl certifikován

FCC zaregistroval dvě verze Pixelu 5a, přičemž jedna z nich je pravděpodobně určena pro USA a druhá pro zbytek světa. Globální verze totiž nemá technologii CDMA. Výpis bohužel neodhaluje žádné specifikace, které bychom neznali. V podstatě máme jen potvrzené to, že Pixel 5a 5G je za dveřmi, jelikož certifikace probíhá obvykle jen pár týdnů před oficiálním uvedením.

Google Pixel 5a byl certifikován

Spekulace naznačují, že bude telefon vypadat téměř stejně jako Pixel 4a 5G a dostane také stejný čipset, tedy Snapdragon 765G. Bude existovat pouze jedna varianta a s nějakou levnější variantou s absencí 5G sítí se tak můžeme pomalu rozloučit.

Jaký máte názor na Pixely?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)