Google Pixel 5 je evidentně velký tahák. Ve spoustě zemí je vyprodaný

Google Pixel 5 vyprodaný

Zdá se, že novým chytrým telefonem Pixel 5 se americký Google trefil do černého. Zatímco předchozí modely neměly úplně raketový nástup a prodejnost se tvářila spíš vlažně, zástupce páté řady tohoto mobilu táhne. Ve Velké Británii, Francii, Irsku a Německu je Google Pixel 5 v oficiálních ochodech vyprodaný. Řeč je o zásobách, které byly uvolněny v rámci předprodejů hned po nedávném představení.

Google Pixel 5 specifikac

Pochopitelně se neví, kolik kusů bylo vůbec k dispozici. A zda nejde jen o chytrý marketingový tah. Ale i pokud ano, je povedený. Přibývají další a další zákazníci, kteří se musejí postavit do virtuální řady a dál čekat. Zpráva je důležitá i pro české zájemce o tento telefon. V ČR totiž Google oficiálně obchod nemá, takže je potřeba objednávky řešit např. přes Německo. Google Pixel 5 byl v uvedených zemích vyprodaný nejprve v primární netradiční barvě Sorta Sage. Později z nabídky e-shopů zmizela i varianta Just Black.

Máte zálusk na Pixel 5? Odkud byste objednávali?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)