Google Pixel 4a 5G spatřen v GeekBench. Přinese Android 11 již z balení

pixel 4a

Google představí Pixel 4a 5G a Pixel 5 již za týden a nyní byl první jmenovaný spatřen v benchmarku GeekBench. Bude se jednat o vůbec první 5G telefony do Googlu, takže musel americký gigant logicky nasadit i jiný procesor než v případě Pixelu 4a, který sítě nové generace nepodporuje.

Google Pixel 4a 5G spatřen v GeekBench

GeekBench odhalil, že si Pixel 4a 5G odnesl na jedno jádro skóre 610 bodů, v multijádrovém testu pak 1553 bodů. Výsledky jsou tedy v souladu s očekávaným Snapdragonem 765G, který se v telefonu nejspíše objeví. Sekunduje mu 6 GB operační paměti RAM a můžeme se těšit také na Android 11 přímo z balení.

google pixel 4a 5g geekbench

Co se týče ostatních specifikací, ty mají být shodné s Pixelem 4a. Můžeme tedy počítat s jedním fotoaparátem, OLED displejem s 60 Hz odezvou a také shodnou baterií. Lepší parametry jako více fotoaparátů či vyšší obnovovací frekvenci displeje přinese až Pixel 5.

Jak se těšíte na nové Pixely?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek