Google Pixel 4 na prvním snímku. Má 4 fotoaparáty, průstřel i čtečku otisků v displeji

google pixel 4 koncept

Představení Google Pixel 4 telefonů je ještě hodně daleko. Nejprve bychom se měli dočkat levnější Pixel 3 Lite telefonů. Nicméně i tak se již s předstihem na internetu objevily první koncepty chystaného telefonu. O únik informací se postaral server SlashLeaks a podle tohoto konceptu byly vytvořeny rendery. Pojďme se podívat, co údajně Google chystá na podzim 2019.

Google Pixel 4 s moderním designem i funkcemi

Nicméně hned na úvod upozorňujeme, že je hodně brzy na potvrzení toho, jestli jsou informace založené na skutečnosti, anebo ne. Na přední straně si můžeme všimnout průstřelu v displeji pro duální selfie kameru. Připomíná tak Samsung Galaxy S10+. Na druhou stranu duální selfie kamera se již nachází i na Pixelu 3, takže se dá očekávat, že tomu tak zůstane i u Pixelu 4. Jedna ze selfie kamer by měla být utlraširokoúhlá.

koncept google pixel 4

Zajímavé je to, že stále má dva reproduktory na přední straně, i když nyní s mnohem menším rámečkem. A to je kámen úrazu, kdy máme pochyby o věrohodnosti. Stejně malý rámeček můžeme vidět na iPhone telefonech. Žádný Android telefon se tomu prozatím nepřiblížil. A to nemluvíme o tom,  že podle konceptů by navíc měl mít Google Pixel 4 dva hlasité reproduktory.

google pixel 4 xl

Čtečka otisků prstů je zobrazena v displeji, druhou možností je to, že podobně jako Galaxy S10e nebo Sony Xperia telefony, bude mít čtečku v rámu na boku. Zajímavou novinkou mají být konečně dva fotoaparáty na zadní straně. Google se dlouho dobu spoléhal pouze na jeden fotoaparát a vše nahrazoval softwarem. To se má u Pixelu 4 změnit.

Jak se vám líbí první koncepty Google Pixelu 4?

Zdroje: gsmarena.com, phonearena.com, @VenyaGeskin1

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (2)