Prodej nových levných Pixel 3a telefonů se blíží. Nové rendery potvrdily design

google pixel 3a spekulace unik

O Pixel 3A telefonech jsme mohli poprvé slyšet již v minulém roce, kdy se několik modelů objevilo na ruských technologických webech ještě jako Pixel 3 Lite. Nyní se však blíží jejich oficiální představení a s ním i postupně unikají informace a spekulace.

Pixel 3a bude mít 3,5mm audio konektor i skvělý fotoaparát

Na internet se dostaly nové rendery od výrobců obalů, díky kterým se můžeme ze všech stran podívat na chystané levnější telefony. Potvrdil se mimo jiné i design, který jsme mohli vidět v předčasných recenzích minulý rok.

google pixel 3a predni strana displej

Představení telefonů by mělo proběhnout 7. května. Co se týče parametrů, tak menší Pixel 3a má mít 5,6 palců velký displej, větší XL verze 6 palců velký displej. Obě verze mají mít 4GB RAM. Změny se nicméně máme dočkat i čipsetů. Menší verzi má pohánět Snapdragon 670, zatímco XL verzi Snapdragon 710.

Hlavním tahákem telefonů má být však fotoaparát, který má mít stejnou kvalitu jako klasický Google Pixel 3. Další zajímavostí na tomto telefonu je 3,5mm audio konektor, i když se jej u normálního modelu zbavil Google již dva roky zpátky.

Těšíte se na levnější Pixel 3a telefony?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)