U dvou starších Pixel mobilů oficiálně nastal konec podpory

Google Pixel 3 Pixel 3 XL konec podpory

Přechod na nejnovější Android 12 a… tiché rozloučení. Telefony Google Pixel 3 a Pixel 3 XL na začátku listopadu oficiálně dohnal konec podpory včetně pravidelného dodávání bezpečnostních záplat. Majitelé těchto tři roky starých mobilů (na trh byly uvedeny 8. října a 2018 a periodická péče pro ně začala 1. listopadu), tak buď musejí riskovat používání telefonu s potenciálními škvírami pro útočníky, nebo sáhnout po novém stroji. Nicméně na oba mobily ještě před pár dny dorazil i zmíněný Android 12.

V internetových diskuzích se ozývají spousty dosavadních uživatelů, kteří na mobilu vyzdvihují například senzor pro otisk prstu na zadní straně nebo na svou dobu skvělé fotoaparáty. Ty jsou samozřejmě výkladní skříní Pixelů stále. Někteří fanoušci přiznávají přechod ze třetí generace rovnou na šestou, která byla představena před několika dny. Stejný osud jako varianty Pixel 3 a Pixel 3 XL brzy čeká další dva kousky ze třetí série. Modely Google Pixel 3a a Pixel 3a XL přišly na trh následující rok v květnu.

Jak vzpomínáte na tyto dva telefony?

Zdroj: droid-life

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)