Google novinky: Detektor špatných vtipů, hledání Emoji nebo Hummus API

detektor spatnch vtipu google

Google dnes „úplnou náhodou“ představil několik zajímavých novinek. Jedna z těch hlavních se týká aplikace Files Go. V nové aktualizaci se dostává na detektor špatných vtipů, které jste dostali od známých a rodiny.

Detektor špatných vtipů používá neuronovou síť a strojové učení

Google k nové funkci ve Files Go použil jen ty nejlepší technologie jako je neuronová síť. Files Go tak prohledá vaše zařízení a odstraní všechny špatné vtipy. Google chce tímto krokem zvýšit úroveň vtípků na internetu. Věříme, že se mu to povede. Jak novinka funguje, můžete vidět na videu níže.

Introducing Bad Joke Detector

Introducing Bad Joke Detector

Najděte Walda v Google Mapách

Další novinka se týká Google Map, kde se přidal Waldo. Jeho objevení vám ale dá trochu zabrat, protože je hodně schovaný. Waldo cestuje po světe se svými přáteli. Na jeho najití máte jeden týden. Dostupný je v poslední verzi Google Map na iOS, Androidu a počítačích.

waldo google mapy april

Google Cloud Hummus API

Hummus možná nepatří mezi nejoblíbenější jídla u nás. Nicméně pokud jej máte rádi, tak víte, že existuje velké množství druhů. Proto Google představil Hummus API, které pokrm analyzuje pomocí pokročilého algoritmu, umělé inteligence a Google Cloudu.

Introducing Google Cloud Hummus API – Find your Hummus!

Introducing Google Cloud Hummus API - Find your Hummus!

Gboard pro hardwarové klávesnice

Japonský Google přišel s novinkou, kdy pomocí speciální krabičky, kterou propojíte s vaši klasickou klávesnici, můžete mít dotykovou plochu, kterou použijete na psaní tahem.

Gboard 物理手書きバージョン

Gboard 物理手書きバージョン

Hledání Emoji v reálném světě

Další novinkou je experiment s názvem Emoji Scavenger Hunt. Hra vám ukáže na displeji Emoji a vaším úkolem je najít ho v reálném světě a vyfotit. Dokážete najít všechny Emoji?

Emoji Scavenger Hunt

Emoji Scavenger Hunt

Na kterou novinku se těšíte nejvíce?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)