Google uvedl router Nest WiFi Pro a zvonek Wired Doorbell

Google Wired Doorbell drátový zvonek Nest WiFi Pro router

Ačkoli byla hlavní pozornost pochopitelně věnována telefonům Pixel 7 a hodinkám Pixel Watch, americký Google v rámci poslední produktové prezentace detailně představil také nový router Nest WiFi Pro a drátový zvonek Wired Doorbell. Oba tyto přístroje se částečně ukázaly již pár dní před akcí, nicméně až díky ní jsme se dozvěděli úplně všechny detaily.

Mezi lákadla nového routeru patří například podpora standardu Wi-Fi 6E s přenosovou rychlostí až 5,4 Gbps, pokrytí až 120 metrů čtverečních nebo možnost připojit se nově probouzeného standardu Matter. Nest WiFi Pro je v rámci předobjednávek k dispozici v oficiálních e-shopech firmy Google. Například v tom německém vyjde novinka na 219 eur, což je asi 5 400 Kč.

Meet Google Nest Wifi Pro

Meet Google Nest Wifi Pro

V případě kabelově připojitelného zvonku Wired Doorbell se jedná o druhou generaci tohoto zařízení. Nabídne rozlišení 960 x 1280 pixelů, noční vidění, obousměrné audio, ochranu IP54 nebo automatické rozpoznávání objektů před kamerou. Tato novinka je v tuto chvíli k zakoupení například v Google shopu v USA, kde vyjde na 180 dolarů. To je zhruba 4 500 Kč.

Meet the 2nd-gen Wired Nest Doorbell From Google

Meet the 2nd-gen Wired Nest Doorbell From Google

Nový drátový zvonek od Googlu se vyrábí v barvách Snow, Linen, Ash a Ivy. Router se dá sehnat ve variantách Snow, Linen, Fog a Lemongrass.

Které produkty Nest už doma máte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)