Google Nest Cam Indoor je “nová” kamera pro hlídání bytu

Google Nest Cam Indoor 2021

Společnost Google začíná prodávat novou verzi své indoor kamery Nest Cam s kabelovým napájením. Novinka chce navázat na úspěchy staršího modelu z roku 2015. A to s podstatně změněným designem a mnoha vylepšenými vlastnostmi. Video záznam a přenos (k dispozici je 24/7 sledování) nabízí rozlišení až 1920 x 1280 pixelů se snímkovací frekvencí 30 fps, noční vidění až na cca 4,5 metru, 135° pozorovací úhel nebo šestinásobný digitální zoom.

Meet the New Indoor Nest Cam (Wired)

Meet the New Indoor Nest Cam (Wired)

Interní paměť může cyklicky uchovávat až tři hodiny záznamu, přičemž hodinu je možné nahrát i při výpadku WiFi. Delší záznamy je možné pořizovat s předplatným Nest Aware Plus. Kamerka má mikrofon i reproduktor, takže je schopná poskytnout oboustrannou komunikaci. Kromě zmíněné WiFi (802.11a/b/g/n/ac – 2.4GHz i 5GHz) využívá také Bluetooth LE.

Google Nest Cam Indoor 2021 barvy

Kamerka je pozná známé tváře, cizí osoby, domácí mazlíčky a i když je určená do interiéru, tak i vozidla. Ovládání je řešeno z aplikace Google Home, délka originálního kabelu je tři metry a rozměry čítají 98 x 64 x 57 mm. Nová Google Nest Cam Indoor je k dostání ve čtyřech různých barvách, a to za cenu 100 dolarů (cca 2 200 Kč).

Která barva by vám do obýváku sedla nejlíp?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)