Google Mapy se nově dají manuálně přepnout na noční režim

google mapy tmavy vzhled navigovani

Google své aplikace předělává do nového Material Designu. A to v podstatě každý týden, zároveň se občas objeví i podpora tmavého vzhledu. Dnes to bude o té druhé části. Ve verzi Google Mapy 10.2.1 je možnost zapnout si ručně noční režim, zároveň se mírně upravil design.

Google Mapy podporují manuální zapnutí nočního režimu

V poslední verzi map se v nastavení objevila nová položka. A to barevné schéma. V této položce si můžete vybrat mezi třemi různými režimy. Ve výchozím stavu je nastavené automatický výběr, což jsme mohli vidět již delší dobu. A to pokud mapy používáte večer, tak se automaticky zapne tmavý vzhled. Nově si ale můžete zapnout to, že bude aktivní světlý vzhled map anebo naopak tmavý vzhled.

Bohužel je tu jedno mínus, nejedná se o kompletní předělání celé aplikace do tmavého režimu. Tmavý režim funguje v režimu navigace. Na kompletní předělání aplikace si musíme ještě nějakou tu chvíli počkat. Jak už jsme psali výše, novinka je dostupná ve verzi 10.2.1, která už by pro většinu uživatelů měla být dostupná na Google Play. Pokud ji náhodou ještě nemáte, můžete si ručně nainstalovat aktualizaci pomocí APK soubor z APKMirror.com.

Google Maps
Google Maps

Líbí se vám noční režim při navigování v Google Mapách?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)