Google Mapy brzy nabídnou anonymní režim

google mapy anonymní režim

Anonymní režim je pro spoustu lidí alfou-omegou používání nejen telefonu, ale také internetových prohlížečů či počítače, jako takového. A nutně to nemusí znamenat, že dělají něco špatného, pouze si chtějí zachovat své soukromí. Google nabízí anonymní režim pro Google Chrome nebo třeba YouTube a nyní přichází na řadu také Google Mapy.

google mapy inkognito režim

Je trochu ironické, že první screeny pochází od užších členů testovací skupiny Google Map, kteří chtějí zůstat v anonymitě. Anonymní režim v Google Mapách zabrání zaznamenávání vyhledávacích dotazů, polohy a ostatních údajů do vašeho Google účtu. V podstatě jde o podobný režim, který nabízí ostatní Google služby.

google mapy anonymní režim

Uniklá fotografie ukazuje, jak funguje anonymní režim (v angličtině zvaný jako inkognito) na Google Mapách v systému Android Auto. V řádku s hodinami, baterií a sítěmi můžeme uprostřed vidět nápis Incognito mode is on. Uživatelé, kteří Google Mapy testují mají nový režim k dispozici od dnešního dne a v plné verzi by se měla objevit během několika dní, maximálně týdnů.

Využili byste anonymní režim v aplikaci Google Mapy?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)