Google Kontakty už mají tmavý vzhled: Můžete si ho rovnou stáhnout

tmavy vzhled aplikace google kontakty

Aplikace Google Kontakty byla mezi prvními s novým designem. Vzhledem k tomu, že se používalo hodně bílé barvy, tak mnoho lidí si žádalo možnost tmavého vzhledu. Zatímco jiné aplikace Googlu jako Zprávy už tmavý vzhled mají delší dobu, na Kontakty se dostalo až nyní. Plusovým bodem je alespoň to, že se nemusí čekat na serverovou aktualizaci.

Google Kontakty se po téměř 3 měsících dočkaly tmavého vzhledu

Nový Material Design 2 byl u aplikace Google Kontakty odhalen již v srpnu ve verzi 3.1. Nová verze 3.2 jej vylepšuje o tmavý vzhled. Nová možnost pro zapnutí tmavého vzhledu se objevuje ve vysunovacím menu. Pokud se vám nezobrazí nový tmavý vzhled, tak máte ve vývojářských možnostech pravděpodobně zapnutý noční režim. Nejprve jej musíte vypnout pro aktivací tmavého vzhledu.

Pokud si nový tmavý vzhled v aplikaci Google Kontakty chcete vyzkoušet, můžete si počkat na aktualizaci, anebo ručně nainstalovat APK soubor z APKMirror.com. Po nainstalování a restartu aplikace by se vám nová možnost měla objevit v menu aplikace.

Contacts
Contacts

Těšíte se na tmavý vzhled v Google aplikacích?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)