Oblíbená Google Kalkulačka dostává nový design: Stahovat můžete již nyní

google kalkulacka material design 2

Nový vzhled podle pravidel Material Design 2 začínají dostávat i menší Google aplikace. Dnes se dostalo na aplikaci Google Kalkulačka. Aktualizace je čistě kosmetická a přidává kombinaci odstínu modré a mnoho bílé barvy. V jiném překladu, pravděpodobně se i zde designové změny nevyhnou negativním komentářům.

Google Kalkulačka se proměnila. Hlavní barvou je bílá

Stejně jako u většiny aplikací s novým Material designem 2, i zde můžeme vidět stejné změny. Černá navigační lišta a šedý stavový řádek je pryč. Místo těchto barev se využívá bílá, světle šedá a modrá. Nechybí ani nový font Google Sans.

Bohužel se nedostalo na možnost přepnutí do černého režimu. Obecně tmavý vzhled Google využívá strašně málo, vidět ho můžeme například v YouTube nebo v aplikaci Zprávy pro Android. I v těchto aplikacích ale tmavý vzhled přišel s obrovským zpožděním. Momentálně jsou malé šance k tomu, že se tmavý vzhled dostane i do Google Kalkulačky.

Pokud nechcete čekat na aktualizaci z Google Play, můžete si novou verzi stáhnout přes APKMirror a ručně nainstalovat.

Calculator
Calculator

Líbí se vám nový design Google Kalkulačky?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)