Google kalendář nově zobrazuje události v mapách

Google kalendář

Nová aktualizace propojí Google Mapy a Google Kalendář. Nově pokud k události zadáte i místo, ukáže se vám přímo na mapě. Díky tomu můžete velmi rychle přistupovat například k restauraci, kde máte rezervaci, nebo si naplánovat cestu metrem na narozeninovou oslavu.

Google kalendář a Google mapy šetří čas

Stačí být přihlášen do obou aplikací stejným účtem a od nové aktualizace, se budou zobrazovat události, ve kterých zadáte místo, rovnou na mapě. Další novinkou je i speciální karta, kde se budou zobrazovat všechny nacházející události, které se sbírají z Gmailu a Google kalendáře. Pokud vám to ale nebude vyhovovat, jde všechno jednoduše skrýt. Google říká, že touhle novou funkcí lidem ušetří čas a díky tomu dokážou z každého dne vytěžit maximum.

mapping-voice-command
Google Maps
Google Maps

Novou funkci naleznete po aktualizaci Google map v9.38.1. Pokud vám Google aktualizaci ještě nenabídl, můžete například stáhnout novou verzi na APK Mirror a ručně ji nainstalovat.

Využijete novou funkci Google map a kalendáře?

zdroj: blog.google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)