Google Kalendář brzy nabídne přesouvání událostí mezi kalendáři

google kalendář

Pokud v používáte v aplikaci Google Kalendář více různých kalendářů tak víte, že není možné přesouvat jednotlivé události mezi kalendáři. Nemůžete si jednoduše přesouvat položky mezi pracovními a osobními účty v Kalendáři Google, což je v některých situacích prostě otravné. Zdá se však, že Google plánuje tuto funkci brzy přidat.

Některým uživatelům se začal objevovat přepínač, kterým lze jednoduše zvolit, ke kterému kalendáři se má událost přiřadit. To jistě ušetří spoustu času, jelikož doposud bylo nutné duplikování události a následné smazání. Jakmile budete mít tuto funkci aktivní, zobrazí se vám nová funkce s názvem Schůzky. Klepnutím na ně pak přesunete událost na libovolný účet, který je aktuálně přihlášení k vašemu zařízení.

Pokud chcete mít funkci co nejdříve, můžete vyzkoušet metodu vynuceného zastavení aplikace a následného vymazání mezipaměti aplikace. Nám v redakci tato metoda sice nefungovala, přesto hlásí mnoho uživatelů, že se jim funkce zpřístupnila právě po provedení této akce.

Využijete novou funkci v aplikaci Google Kalendář?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)