Menu

V Google Inbox už nenajdete některé funkce. Proč?

Google Inbox je alternativní emailový klient, nabízí trochu odlišné funkce jako Gmail. I když rozdílů už není mnoho, protože Gmail nedávno obdržel nový design a společně s ním i některé novinky z Inboxu. Nyní se rozdíly mezi těmito dvěma službami ještě zmenší, Inbox totiž přišel o dvě starší funkce.

Google Inbox již neumí odložit email podle vašeho místa

Pokud vám přijde email do Inboxu, máte možnost si vybrat pozdější připomenutí, například za hodinu, den, týden atd. K dispozici pak byla i funkce připomenutí podle vašeho místa. Například jste si u vlakové jízdenky označili, že vám má znovu přijít v době, kdy se dostanete na nádraží. Nově tuto funkci v Inboxu už nenajdete.

google inbox funkce konec

Další možností jste si mohli vybrat připomenutí na neurčité datum. I tato věc už byla odstraněna. Možnosti odložení “Někdy” a “podle místa” byly podle posledních informací ze zahraničí odstraněny kvůli tomu, že je lidé používali minimálně. Pokud jste některou z těchto funkcí používali, tak vám bohužel nepomůže ani instalace starší verze Google Inbox. Postupně se vypínají na straně serveru.

Inbox by Gmail
Inbox by Gmail
Developer: Google LLC
Price: Free

Používali jste tyto dvě funkce v Inboxu?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Radeg

radeg 36

7.6.2018 10:19

Zajímalo by mně jak moc úsilí stojí udržovat při životě už jednou implementované a odladěné funkce nějakého systému, že je potřeba je kvůliva nevelkého, ale každopádně existujícímu, zájmu raději odstranit.

Uni

uni -185

7.6.2018 10:32

radeg: To je velice různorodé, od minoritní počtu man-days po hromadu…

Egeris

Egeris 4

7.6.2018 11:03

Oboje jsem používal, takže mě to naštvalo. Vývoj inboxu už roky stagnuje na místě a místo aby jej vylepšovali, tak ho začnou osekávat? No hádám, že celý slavný inbox do roka zaříznou…

RSS (komentáře k článku)