V Google Inbox už nenajdete některé funkce. Proč?

google inbox prichazi o funkce

Google Inbox je alternativní emailový klient, nabízí trochu odlišné funkce jako Gmail. I když rozdílů už není mnoho, protože Gmail nedávno obdržel nový design a společně s ním i některé novinky z Inboxu. Nyní se rozdíly mezi těmito dvěma službami ještě zmenší, Inbox totiž přišel o dvě starší funkce.

Google Inbox již neumí odložit email podle vašeho místa

Pokud vám přijde email do Inboxu, máte možnost si vybrat pozdější připomenutí, například za hodinu, den, týden atd. K dispozici pak byla i funkce připomenutí podle vašeho místa. Například jste si u vlakové jízdenky označili, že vám má znovu přijít v době, kdy se dostanete na nádraží. Nově tuto funkci v Inboxu už nenajdete.

google inbox funkce konec

Další možností jste si mohli vybrat připomenutí na neurčité datum. I tato věc už byla odstraněna. Možnosti odložení “Někdy” a “podle místa” byly podle posledních informací ze zahraničí odstraněny kvůli tomu, že je lidé používali minimálně. Pokud jste některou z těchto funkcí používali, tak vám bohužel nepomůže ani instalace starší verze Google Inbox. Postupně se vypínají na straně serveru.

Inbox by Gmail
Inbox by Gmail

Používali jste tyto dvě funkce v Inboxu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)