Google odhalil datum představení (nejen) Androidu 13. Dočkáme se i Pixelu 6a?

Google IO android 13

Stejně jako každý rok nebude ani letos chybět jarní konference Google I/O. Na té americká společnost tradičně odhaluje novinky na daný rok a rovněž detailněji představuje novou verzi systému Android. Před pár dny Google zveřejnil hádanku, po jejíž vyřešení na datum přijdete. Nutno ovšem podotknout, že je poměrně těžká.

Datum letošní konference Google I/O odhaleno

Vyzkoušet si ji můžete na oficiálním webu společnosti. Pokud nechcete ztrácet čas, pak můžete číst následující text. Konference Google I/O je naplánována na 11. až 12. května. Bude tedy trvat dva dny, což je o den méně než před rokem. Akce bude virtuální a ten, kdo bude mít zájem se ji může účastnit zdarma. Samozřejmě se na akci objeví pár diváků, ale nepředpokládá se, že by měla být dostupná veřejnosti.

Jak již bylo řečeno, americký gigant má hovořit zejména o Androidu 13 a novinkám okolo něj. Není ale vyloučeno, že se bude mluvit o novém hardwaru. Spekuluje se především o telefonu Google Pixel 6a, který sice zpravidla bývá představen až v létě, ovšem minulý rok byl Pixel 5a představen pouze pro Japonsko a USA, takže by mohla firma tuto tradici porušit.

Jak se těšíte na letošní Google I/O?

Zdroj: AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)