Google Home konečně dostává tmavý režim. Už ho máte?

domácnost google

V současné chvílí mají téměř všechny aplikace od Googlu oba dva režimy, jak ten tmavý, tak světlý. Existují však do očí bijící výjímky, ovšem naštěstí poslední verze Google Home 2.27 přidává tmavý režim i do této aplikace.

Google Home
Google Home

Tmavý režim je na domovské stránce elegantní a poměrně minimalistický. Bílé pozadí se zbarvilo do tmavého, který používají i ostatní Google aplikace. A rozdíl je sakra znát. Google Home je totiž jednou z aplikací, kterou používáte nepřetržitě a je jedno, zda je 7:00 nebo 22:00. Všechny ikony včetně zástupců na horní straně displeje jsou upraveny a zbarveny do jemnějších odstínů. Text je pak bílý a šedý.

Jediné, co nás trochu mrzí je fakt, že si nemůžete tmavý režim nastavit sami. Je totiž automatický a to podle toho, jaký motiv je aktuálně nastavený přímo v systému. Očekáváme ale, že se objeví v některé z následujících aktualizací.

Máte již tmavý režim v Google Home?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)