Google chystá herní sekci do prohlížeče Chrome. Hra s dinousaurem už nebude jediná

google chrome herni sekce

O hře s dinosaurem, která je již několik let přímo v prohlížeči Google Chrome, pravděpodobně víte. Můžete na ni narazit v případech, kdy nemáte přístup k internetu, případně přes odkaz chrome://dino. Brzy to již nemusí být jediná hra, Google totiž do prohlížeče chystá herní sekci.

Herní sekce v prohlížeči Chrome může sloužit i pro Google Stadia

Mnoho informací, co přesně tato herní sekce bude obsahovat, není v tuto chvíli známých. Několik změn v kódu prohlížeče již ale bylo objeveno. K dispozici má být pro desktop i Android verzi, obsahovat bude seznam předem vybraných her, které půjdou hrát přímo v prohlížeči. Chystá se například oblíbená klasika Had.

Chrome pro Android spolkne ještě více paměti RAM

Právě hra Snake (Had) může napovědět,  o jaký druh her půjde. V aplikaci Hry Play, což je herní centrum pro Android hry, je vestavěno i několik jednoduchých her, které můžete hrát bez instalace  i offline. Kromě Hada je to třeba Pac-Man, Hledání min, Solitaire apod. Stejný typ her by se mohl objevit i v prohlížeči Chrome a uživatelé by měli přístup k většímu počtu her, když jim nefunguje internetové připojení.

google play hry android aktualizace

Herní sekce v Chrome může rovněž sloužit pro Google Stadia. Společnost již dříve potvrdila, že streamování her bude fungovat v prohlížeči Chrome. A to v podstatě zmáčknutím jednoho tlačítka. Speciální sekce by mohla sloužit ke shromáždění veškerých her, které uživatel vlastní na platformě Stadia.

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

Hrajete někdy hru s dinosaurem v prohlížeči Chrome?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)