TOPlist

V nové verzi Google Fit naleznete několik staronových funkcí

google fit staronove funkce

Google Fit je služba, která slouží ke sledování fitness cílů, zdraví a shromažďování dat z různých aplikací třetích stran. Nicméně v minulém roce v létě proběhl velký redesign, se kterým bylo odstraněno i několik funkcí. V nejnovější verzi Google Fit můžeme vidět návrat dvou funkcí. Pojďme se na ně podívat blíže.

Google Fit obdržel v poslední aktualizaci dvě staronové funkce

V první řadě už opět bude Google Fit počítat u aktivit i s nadmořskou výškou. Nově si můžete zobrazit grafy nadmořské výšky při venkovním cvičení. K měření nemusíte chodit po horách, ale měří se například i procházka po městě.

Druhou staronovou funkcí je možnost propojení aplikací třetích stran na sledování spánku a následně i zobrazení měření spánku ve vašem Deníku. Google Fit tak můžete propojit například s českou aplikací Sleep as Android, která je speciálně určena k měření spánku.

Když se podíváte do seznamu změn v obchodě Play, tak Google uvádí i přehledné zobrazení denních statistik pomocí widgetů na ploše. Zde jsme si ale nějaké změny nevšimli. Poslední oznámenou novinkou jsou malá vylepšení uživatelského rozhraní a opravy drobných chyb. Opět jsme ale žádný změnu, která by měla reálný dopad, nezaznamenali.

Nová verze už je dostupná na Google Play, pokud ji z nějakého důvodu nemáte. Můžete si aktualizaci Google Fit stáhnout ručně z APKMirror.com.

Google Fit: Activity Tracking
Google Fit: Activity Tracking

Používáte Google Fit?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)