TOPlist

Google Fit byl poslední aktualizací vylepšen: Dostalo se na nový widget a vánoční cvičení

google fit vanocni cviceni aktualizace widget

Služba Google Fit byla v srpnu kompletně předělána. A to včetně nového designu. Nyní si Google připravil další, i když již menší aktualizaci. Hlavní novinkou je widget, který si můžete přidat na domovskou obrazovku Androidu. Další novou funkcí je cvičení pro majitele chytrých hodinek.

Google Fit už má opět widget. Dostalo se i na cvičení spojené s Vánoci

První věc, které si všimnete, je možnost přidat si nový widget na domovskou obrazovku. Ten již má nový design a funkce, kdy se hodnocení fitness rozděluje do dvou statistik. Připomíná svým designem Google Fit na hodinkách Wear OS. Kromě toho zobrazuje ale i vaši poslední aktivitu.

google fit

Dále se vylepšilo přidávání Heart Points po přidání statistik ručně. Nyní by měl Google Fit s těmito daty lépe pracovat, a to díky možnosti  zvolení intenzity aktivity. Poslední nová funkce je spojená s Vánoci. A to přesněji s vánočním stresem, který je způsobem dárky, úklidem apod. Pokud Google Fit používáte s hodinkami Wear OS, nabízí se nové dechové cvičení, které pomůže s relaxováním. Novinky budou dostupné během tohoto týdne.

Google Fit: Activity Tracking
Google Fit: Activity Tracking

Používáte službu Google Fit?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)