TOPlist

Google Fit vychází pro iOS a Apple Watch. A to včetně sledování aktivity

google fit apple iphone ios

Od včerejšího dne můžou majitelé iOS zařízení stahovat novou verzi Google Fit. Půjdou už tak využívat funkce jako „Minuty v pohybu“ a „Kardio Body“. Tedy dvě metody počítání aktivity, které Google používá ve své službě. Není to ale jediná novinka.

Google Fit se nově může propojit i s Apple Health aplikací

Aby bylo ulehčenou sledování aktivity, může se nově Google Fit propojit s aplikací Apple Health, takže pokud používáte chytré hodinky Apple Watch, tak se vám budou budou aktivity, kroky a sportování automaticky převádět do služby od Google.

Nemusí se k tomu používat žádná dodatečná aplikace. Zajímavostí je to, že se zaznamenávají i různá dechová cvičení, které se provádí přes hodinky Apple Watch. Všechnu aktivitu včetně spánku uvidíte na jednom místě v části deník. Google Fit se hodí hlavně jako centrum vašich fitness zařízení, protože se dá propojit také například s Nike Run Club, My Fitness Pal, Strava, Endomondo, Calm atd.

Google Fit: Activity Tracking
Google Fit: Activity Tracking

Používáte Google Fit? Jak se vám líbí sledování aktivity?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)