TOPlist

Google Files Go s novými funkcemi: Aplikace si poradí s tablety i SD kartami

Sdílejte:
David Trlica
David Trlica
26.1.2018
Ikona komentáře 2
aplikace Google files go

Společnost Google oznámila aktualizaci pro svůj nový správce souborů Google Files Go. V nové verzi přidává hned tři významné novinky. Pojďme se na ně blíže podívat.

Google Files Go průměrně uvolní 1,1 GB místa

Od spuštění aplikace v prosinci minulého roku, si aplikaci nainstalovalo více než 10 milionů uživatelů. V průměru uživatelé získali po instalaci 1,1 GB místa v telefonu navíc. Nyní Google přidal nové funkce.

files go google aplikace

V první řadě se rozšířila podpora i na SD karty, takže můžete nově pomocí této aplikace filtrovat a prohlížet soubory uložené na vaší kartě. Druhá novinka je podpora tabletů, které se sice již tak neprodávají jako před několika lety, ale stále je má k dispozici velké množství lidí. Navíc se může využít aplikace Files Go i k rychlému posílání souborů mezi zařízeními.

Poslední novinkou je otevírání souborů v různých aplikacích. Používá se příkaz „Otevřít přes“. Když si tak otevřete PDF soubor a v telefonu máte více aplikací, které tyto soubory dokážou otevírat, tak Files Go vám nabídne možnost si vybrat. To by mělo umožnit větší flexibilitu a kontrolu při manipulaci se všemi typy souborů.

Files by Google

Files by Google

Google LLC

Instalovat (Free)

Google Play

Používáte aplikaci Files Go od Googlu?

Zdroj: blog.google

O autorovi

David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… Více o autorovi

David Trlica
Sdílejte:

Komentáře

uni:

Fuzo Trubka: Asi máš na mysli "místní účet" a já jím jsem přihlášen. Tedy pravda, snad týden se přihlásit nedalo... Ad Files Go, ten Google, to je pokrok, před lety se po dlouhé době např. Music apka naučila ukládat na pam. kartu (hurá hurá), teď toto, kde se ten pokrok zastaví....
29.1.2018 10:10

Fuzo Trubka:

Proč jste ukončili podporu obyčejných účtů a už se tady může člověk přihlásit jedině pomocí FB nebo Googlu? Nezdá se vám to dost omezující?
28.1.2018 10:15