Google, EA Sports a Adidas pracují na novém gadgetu. Vylepší vám FIFA Ultimate Team

google ea sports adidas gadget

Vzpomínáte si na Nike+ tracker pro tenisky, který byl představen v roce 2005? Ten při spárování s iPodem dokázal zaznamenat vaši fyzickou aktivitu a následně vám dal poměrně relevantní informace. Zdá se, že Google pracuje spolu s EA Sports a Adidasem na podobném produktu. Co o něm zatím víme?

Skupina Google’s Advanced Technology & Projects pracuje spolu s týmem Project Jacquard na novém produktu, který oficiálně představí 10. března. Instagramový profil googleatap zveřejnil trailer, kde je odhalena vložka do bot a na konci loga Adidas a Electronic Arts FIFA Mobile. Uniklé obrázky potvrzují, že bude zařízení spárováno s aplikací Adidas GMR, která je k dispozici jak pro Android, tak i pro iOS.

Tato aplikace se zase dokáže spojit s hrou FIFA Mobile. O zařízení máme také informaci, že čím více budete hrát fotbal/běhat v reálném životě, tím lepší budete mít svůj FIFA Ultimate Team. Zdá se, že budete dostávat odměny ve formě coinů či FIFA pointů. Na více informací si budeme muset počkat do úterý, kdy bude produkt oficiálně odhalen.

Co říkáte na partnerství Google, EA Sports a Adidas?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)