Důležitá novinka pro Google Duo. Aplikace začíná podporovat skupinové hovory

google duo skupinove hovory

Už více než rok Google láká na skupinové hovory pro Google Duo. Na konci minulého roku jsme se dočkali malého náznaku, ale nová funkce byla stále v nedohlednu. To se mění nyní na konci dubna, kdy Google oficiálně oznámil podporu skupinových hovorů v prvních zemích. Novinka se bude postupně rozšiřovat.

V Google Duo konečně existují skupinové hovory

Úspěch Google Duo mnoho lidí nepředpokládalo, většinou si vsázeli na Google Allo. V roce 2019 je už vše jinak. Zatímco je Allo zrušeno, tak Google Duo se stává stále oblíbenější aplikací pro videohovory. To se má nyní ještě vylepšit díky integraci skupinových hovorů.

Jako první tuto funkci oznámil Google Indonesia v rámci příprav na Ramadán. Justin Ubertl, což je šéf vývojového týmu Google Duo potvrdil, že skupinové hovory se postupně spouští a nyní jsou dostupné ve vybraných zemích. Jejich seznam není známý, nicméně dá se očekávat, že brzy se funkce rozšíří do celého světa.

Prozatím se můžeme podívat alespoň na krátké video, kde se nová funkce ukazuje v plné kráse. Vytvoření skupinového hovoru bude jednoduché, stačí ze seznamu kontaktů vybrat lidi, se kterými chcete hovořit a poté jen potvrdíte.

Google Meet
Google Meet

Těšíte se na skupinové videohovory v Google Duo?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)