Google poprvé změnil barvu domovské stránky. Společnost vytvořila speciální velikonoční Doodles

google doodles velikonoce 2019

Pokud dnes zabrousíte na hlavní stránku společnosti Google, můžete si všimnout nové funkce u známého tlačítka “Zkusím štěstí”. Jakmile na něj klepnete, objeví se vajíčko a celá domovská stránka Googlu se zbarví do zelena a zasype ji kupa velikonočních symbolů. To ale není vše, co má tento velikonoční Google Doodles.

Na hlavní stránce Google se dozvíte mnoho informací o velikonočních svátcích

Hlavní stránka společnosti Google byla specifická tím, že měla bílé pozadí a barevné logo uprostřed. Díky Google Doodle se tohle logo pravidelně mění u různých svátků a významných dní. Letošní velikonoční neděle je však speciální. A to z toho důvodu, že poprvé v historii se změní bílá barva pozadí.

google doodles velikonocni nedele

Celá domovská stránka Googlu se na 24 hodin zbarvila do zelena a zasypala ji kupa vajíček, králíčků, velikonočního pečiva a dalších symbolů Velikonoc z celého světa. Všechny tyto symboly jsou navíc interaktivní, pokud na ně kliknete, dostanete se na stránky Google Arts & Culture, kde se o symbolech dočtete další informace. A to třeba o Velikonočním bandikutovi.

google velikonocni nedele hlavni stranka

Jak se vám líbí tento velikonoční Doodles?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)