Štve vás komentování Google dokumentů na mobilu? To nové vás potěší

google-dokumenty-tabulky-prezentace-vylepsene-komentare

Dobrá zpráva pro všechny uživatele aplikací Dokumenty, Tabulky a Prezentace od Googlu. Americká firma se rozhodla předělat rozhraní pro komentování v těchto nástrojích. Nové prostředí má usnadnit přidávání komentářů a také jejich prohlížení. Prostor určený reakcím bude větší a designově čistější. Vylepšené komentáře pro Google Dokumenty a další dvě zmíněné aplikace s sebou přinášejí například i nová gesta a zkratky. Přibude také tlačítko @, se kterým půjde snadno označovat další spolupracovníky při společných úpravách.

Diskuze u dokumentů, tabulek a prezentací by měla být odteď trochu snesitelnější a jednodušší. To jistě potěší všechny, kteří často s obsahem pracují prostřednictvím mobilního displeje. Google novinku oficiálně spustil 9. června a postupně putuje do aplikací po celém světě. Může to prý trvat až 15 dní, takže jestli vylepšené komentáře v aplikacích Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace zatím nevidíte, vydržte. Aktualizace je dostupná jak pro uživatele firemních balíků G Suite, tak i pro ty běžné.

Pracujete s komentáři v kancelářských Google aplikacích?

Zdroj: Google blog

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)