Google Disk se dočká důležité aktualizace, vylepšuje vyhledávání (ke stažení)

Google disk aktualizace

Cloud je všude kolem nás. Dropbox, Mega, Box či třeba Google Disk. To je jen výčet nejznámější možností, jak ukládat svá data online. Google Disk představuje možná vůbec nejlepší variantu – je zdarma, nabídne 15 GB a fotografie s videi můžete ukládat neomezeně. Součástí jsou i nástroje pro tvorbu dokumentů. A Google Disk bude ještě lepší – čeká jej totiž důležitá aktualizace.

Google Disk s lepším vyhledáváním

Hlavní novinkou je vylepšený způsob, jak se dostat k uloženým souborům. Ten zasáhne nejen aplikaci pro Android, ale i webové prostředí. Současná podoby vyhledávání umožňuje zadávat pouze text, který se nachází v názvu, obsahu či třeba na fotografii. Google ale nově umožní vyhledávat podle:

  • typu souborů
  • jména či e-mailu vlastníka
  • data a času změny
  • jmen sdílejících
google drive vyhledávání

Aktualizace dorazí během příštích týdnů, zkuste ji ale již nyní

Google na svém oficiálním blogu prozradil, že aktualizace dorazí postupně během následujících týdnů. Serveru Android Police se ale podařilo získat připravený instalační balíček pro Android, který již tuto funkci podporuje. Můžete si ji vyzkoušet i vy.

zdroj: googlederive.blogandroidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)