Google opravil dvě otravné chyby v Android Auto. Také jste se s nimi setkali?

android auto polohové služby

Platforma Android Auto funguje ve většině případů spolehlivě, ovšem čas od času se v tomto systému objeví až banální chyba, která uživatelům obtěžuje život a nemohou s ní nic dělat. V poslední době jsme se mohli setkat hned se dvěma podobnými případy, kdy zlobila poloha a to jak u výsledků vyhledávání v okolí, tak u počasí.

Zlobí vám polohové služby v Android Auto? Nejste sami

První uživatelé začali tyto problémy hlásit již v březnu tohoto roku a až teď je Google opravil. Řeč je o tom, že když si dáte vyhledat třeba blízké čerpací stanice, zobrazí se vám výsledky v okolí vašeho domova (pokud máte adresu v telefonu nastavenou) namísto zobrazení výsledků na základě vaší aktuální polohy.

Tento problém řeší poměrně dost uživatelů na redditu a podobné je to také s počasím, kdy se vám ukazují hodnoty u vás doma, nikoliv tam kde se momentálně nacházíte. Kromě redditu se tento problém řeší také na fórech Google podpory, přičemž jeden z moderátorů potvrdil opravení obou chyb.

Setkali jste se někdy s podobným problémem?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)