Do Google Chrome na Android dorazil design Material You. Jak se vám líbí?

Google Chrome Material You Android 12

Google minulý týden vydal novou verzi prohlížeče Chrome, konkrétně s číslovkou 94 a zahájil tak novou čtyřtýdenní fázi vydávání nových verzí. Tato verze se v současné době rozšiřuje také na operační systémy Android a přináší design Material You spolu s Dynamic Color.

Google Chrome dostal Material You

Asi tou největší změnou v Material You je fakt, že jsou karty v přepínači nyní větší a mají nově také zaoblené rohy, což je typický designový prvek nového designu od Googlu. Umožňuje také použití režimu Dynamic Color, pokud máte Pixel a Android 12. Na některých starších zařízení je nová karta zvýrazněna modrou barvou, zatímco ostatní karty zůstávají šedé. Změny se dočkal také Omnibox, který je nyní barevný, což se projevuje zejména u světlého režimu.

Chrome: rychlý a bezpečný
Chrome: rychlý a bezpečný

Pokud tedy používáte Google Chrome na Androidu, měla by vám tato aktualizace každým dnem přijít. Nám osobně dorazila na oba redakční telefony, konkrétně OnePlus Nord 2 5G a realme GT Master Edition.

Jak se vám nový vzhled líbí?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)