TOPlist

Tato novinka v prohlížeči Google Chrome zlepší vaši produktivitu! O co se jedná?

google chrome skupiny
  • Google obohatil svůj prohlížeč Chrome o další funkci
  • Má potenciál povznést vaši produktivitu na vyšší úroveň
  • Značně vylepšuje manipulaci se skupinami karet

Nejpoužívanější desktopový prohlížeč Google Chrome neustále dostává nové funkce, aby zlepšil zážitek z používání všem svým uživatelům. Přestože nepřidává další a další vychytávky tak rapidním tempem jako jeho konkurence (třeba Microsoft Edge), většinou, když už nějakou novinku představí, stojí to za to. Stejně je tomu i tentokrát.

Mnozí uživatelé Chromu už se naučili ve svůj prospěch využívat skupiny, do nichž mohou systematicky rozřadit vícero karet tak, aby se dalo v zaplněném horním panelu snáz orientovat. Jednotlivé kolekce se navíc dají barevně označit či pojmenovat, aby bylo jasné, k čemu slouží. Teď Google přidal další způsob manipulace se skupinami, který by mohl zase trochu vylepšit vaši produktivitu.

Google Chrome ukládání skupin

Zatímco své oblíbené karty si můžete ukládat na později pomocí záložek, celé skupiny byly až dosud v podstatě na jedno použití – zavřeli jste Chrome, zmizely. Teď ale po kliknutí pravým tlačítkem na její barevnou ikonu můžete danou skupinu uložit, abyste ji mohli v onen moment zavřít a dostat se k ní až za nějaký ten čas. Po povolení této možnosti lze se skupinou dokonce pracovat na jiném počítači, kde jste ke Chromu přihlášení pomocí stejného účtu.

Google Chrome
Google Chrome

Jaký používáte prohlížeč?

Zdroj: Vlastní

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)