Google Chat zavádí funkci, která nám u něj citelně chyběla

Google Chat označit zprávy jako nepřečtené

Komunikační služba Google Chat, která nedávným plošným zavedením citelně pomohla udělat v kecálcích amerického giganta větší pořádek, dostává novou funkci. A podle nás skvělou. Umožňuje totiž vybruslit ze situace, kdy si prohlédnete příchozí zprávu, nemáte možnost na ni okamžitě reagovat a současně se bojíte, že na ni zapomenete. Ano, asi tušíte správně, jde o možnost označit vlákno či konkrétní zprávu jako nepřečtené. Tuto možnost má velká spousta konkurenčních chatovacích aplikací a konečně ji dostává i Google Chat.

Díky novince je možné za přečtené či nepřečtené manuálně označit jak soukromou konverzaci, tak případně i celé “Místo” neboli skupinové chatování. A to v mobilní aplikaci i na webu. Skvělé je, že je přitom možné vybrat konkrétní zprávu, od které se má vlákno jednotlivých odpovědí tvářit jako nepřečtené. Funkce tak může pomoci v lepší orientaci ve velkém množství přijatých zpráv. Zavádění novinky bylo zahájeno 18. října a všichni uživatelé Chatu by ji měli zachytit během několika málo dní.

Google Chat
Google Chat

Jak často a kde označujete zprávy jako nepřečtené?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)