Naplánujte si výlety do posledního detailu se službou Google Cesty

google cesty webova verze

Před větším výletem či dovolenou se obvykle dost plánuje, dopředu zjišťujete cestu, nejlepší možné ubytování a atrakce na místě. Google tohle plánování chtěl ulehčit, proto vytvořil aplikaci Google Trips. Nicméně pro podobné plánování jsou z mnoha důvodů stále lepší počítače, kde si můžete otevřít mnoho oken zároveň, rychle porovnávat apod. Byla tak trochu škoda, že Google Trips neexistoval v PC verzi. Včera jsme se však konečně dočkali novinky i na webu, v české překladu jako Google Cesty.

Google Cesty je nová služba pro plánování výletů

Na novinku se dostanete jednoduše ve webovém prohlížeči, kde stačí zadat stránku www.google.com/travel. Ihned poté se otevře stránka, u které můžete rychle hledat letenky, hotely, destinace apod. Google zde využívá i těch informací, co o vás ví a na základě vaší aktivity nabízí potenciální cesty. Dále nabízí k inspiraci destinace, které jsou oblíbené u jiných uživatelů.

google cesty

Dobrou zprávou je to, že se plánování netýká pouze zahraničí. Využívat službu můžete i k výletům po České republice. Pokud například plánujete cestu do Brna, Google vám prozradí hlavní informace o městě, zajímavá místa a aktivity a hlavně vám může automaticky naplánovat celý výlet tak, abyste toho stihli co nejvíce. Samozřejmě funguje i ruční plánování. Jedná se rozhodně o zajímavou službu, která je navíc zcela zdarma.

Google Trips - Travel Planner
Google Trips - Travel Planner

Jak se vám líbí služba Google Cesty?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek