TOPlist

Nová aplikace Googlu nabízí uživatelům možnost, jak si přivydělat. Zkusili byste to?

Google aplikace přivydělat

Mnoho lidí po celém světě tento rok začalo pracovat z domova. Aplikace Google Task Mate teď tento trend posouvá ještě dál a nabízí možnost přivydělat si přímo z vašeho chytrého telefonu. Jak to funguje a kolik si uživatelé mohou takto vydělat?

Google začal testování nové aplikace Task Mate nejprve v Indii a Keni. Přivydělat si mohou uživatelé opravdu jen s použitím aplikace na svém smartphonu a trochou investovaného času. V aplikace najdou uživatelé jednoduché úkoly, za jejich splnění je dopředu nabízena různá odměna. Jde o úkoly typu přeložit větu nebo pořídit fotografii výlohy konkrétního obchodu. Úkoly lze v aplikaci vybírat v balíčcích po deseti kusech.

Splnění těchto jednoduchých úkolů je honorováno částkami kolem 0,2 – 0,5 USD (5 – 11Kč). Aplikace pak v závislosti na kvalitě odvedené práce uživatele hodnotí a případně mu nabízí další úkoly ke splnění. Pro zkušenější uživatele prý aplikace bude nabízet i pokročilejší úkoly, které budou vyžadovat určité konkrétní dovednosti. Pokud Google Task Mate někdy přijde do západního světa mohla by aplikace zaujmout například studenty jako možnost přivýdělku.

Jak jste si přivydělávali za studentských let?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)