GoMobil během Datového jara daruje až 2 GB dat ke každé objednávce

GoMobil datové jaro

Virtuální operátor GoMobil si pro své zákazníky připravil speciální “rozkvetlou” květnovou akci. Ke každé objednávce Tarifu RINGO s datovým balíčkem získá zákazník data navíc. Od 500 MB až po 2 GB dle výše zvoleného datového balíčku. A to na každý měsíc a na jeden rok. Stávající zákazníci dostanou v květnu a červnu jeden dokup v měsíci ve výši 500 MB až 2 GB jen za 30 Kč. Standardní cena nejvíce oblíbeného tarifu RINGO 100 s balíčkem 60 minut, 40 SMS a 2,5 GB dat je 299 Kč. V rámci akce Datové jaro k této kombinaci přidá GoMobil zákazníkům dokup 1 GB dat zdarma, díky čemuž může nový zákazník za stejnou cenu 299 Kč počítat s celkovou výší dat 3,5 GB na měsíc na celý jeden rok od aktivace služby.

GoMobil datové jaro tabulka

Stávající zákazníci s Tarifem RINGO si dva měsíce – květen a červen – mohou užívat levnější dokup dat. Standardní cena dokupu ve výši 1,5 GB je 110 Kč. Nově je jeden dokup v měsíci ve výši 500 MB až 2 GB vyjde na 30 Kč. Když během května a června doporučí GoMobil někomu dalšímu, získají tento dokup zdarma a to na období následujících 12 měsíců. Více informací o akci Datové jaro najdete na webu GoMobil.

Kolik dat měsíčně spotřebujete?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)