GoBone: chytrá hračka pro čtyřnohé miláčky

GoBone_ico

Gadget GoBone automaticky zabaví vašeho psa, když jste zaneprázdněni, a otevírá zcela nový svět společného hraní.

GoBone Launch Video – Order now at mygobone.com

GoBone Launch Video - Order now at mygobone.com

Pracujete 40, 50, 60 nebo ještě více hodin týdně? A co v té době dělá váš pes? Psi jsou většinou sami doma a snaží se zabavit, což se ne vždy daří k oboustranné spokojenosti. Znuděný pes se pak může projevovat mnoha negativními způsoby – například štěkotem na všechny kolemjdoucí nebo i okusováním vybavení interiéru domu. Právě tomu se snaží předejít gadget GoBone, který můžeme označit jako “chytrou hračku pro pejsky.”

GoBone je chytrá hračka pro psy GoBone je chytrá hračka pro psy

Co GoBone umí?

  • Automatická celodenní zábava a pohyb – určitě se vám bude v zaměstnání lépe pracovat, když budete vědět, že váš pes má o zábavu postaráno.
  • Ovládání z mobilní aplikace – hračku můžete ovládat z chytrého telefonu, takže si pohrajete se svým psem, aniž byste za ním museli běhat.
  • Přizpůsobí se vašemu psovi – poskytuje zábavu s ohledem na věk, váhu, plemeno. Psa tedy bude bavit hrát si co nejdéle a nejčastěji.
  • Pohodlí – cvičte svého psa v pohodlí domova, když je například venku ošklivé počasí nebo jste-li unaveni.
  • Vyměnitelné díly – snadná demontáž součástek, se kterými přichází pes do kontaktu. Můžete je umýt nebo vyměnit.

Jak GoBone funguje?

Dovnitř hračky vložíte pamlsky a následně GoBone zapnete. Zařízení si bude samo hrát s vaším psem, k čemuž používá chytrý software. Pokud se chcete zapojit do dění, můžete GoBone ovládat z mobilního telefonu. GoBone funguje jako první herní zařízení na světě vyrobené speciálně pro majitele a jejich psy. Budete si moci užít nové způsoby společného hraní.

Takto to funguje Takto to funguje

Když propojíte GoBone se smartphonem, budete moci sdílet společné úspěchy a soutěžit s přáteli v několika GoBone hrách. Například můžete nechat pejska aportovat mávnutím telefonem, aniž byste ve skutečnosti ohrožovali vybavení své domácnosti házením nějakého předmětu.

Interiérový aport bez rizika Interiérový aport bez rizika

Další možnou hrou je schovávaná, kdy gadget naplněný krmením schováte a váš čtyřnohý přítel ho bude muset najít.

Schovávaná Schovávaná

GoBone je odolný nejen proti vodě, ale též proti slinám a kousancům. Zařízení lze poměrně snadno rozebrat a jednotlivé součásti, které přicházejí do kontaktu se psem, opláchnout vodou nebo nahradit jinými.

Patentovaný software přizpůsobuje herní zážitek psovi na základě jeho věku, hmotnosti, plemena, individuálních herních vzorů a dalších proměnných. Cílem této úrovně personalizace a přizpůsobení je, aby psa bavilo hrát si s hračkou déle a častěji než s jakoukoli jinou.

Aplikace pro mobilní telefony umí ovládat hračku několika způsoby, které můžete využít pro společné hraní se psem. Kromě toho ji lze propojit se sociálními kanály, kde můžete sdílet například videa, nebo se podívat, jak si hrají ostatní. V programu také najdete údaje o tom, kdy a jak dlouho si pejsek s GoBone hrál, a můžete mu naplánovat přestávky v hraní.

Propojení hračky s aplikací Propojení hračky s aplikací

Autoři zkoušeli hračku na více než 120 psech více než tisíc hodin, aby se ujistili, že je bezpečná, odolná a zábavná jak pro psy, tak i jejich majitele.

Kdy a kde GoBone pořídíte?

Autoři rozjeli kampaň na crowdfundingovém serveru Kickstarter, kde se jim povedlo získat přes 186 tisíc dolarů (více než 4,5 milionů korun). Sponzoři mohli získat hračku za zaváděcí cenu 129 respektive později za 149 dolarů (asi 3200 resp. 3650 Kč). Protože kampaň skončila, je možné předobjednat na oficiálních stránkách za 169 dolarů (cca 4150 Kč). Očekávaný termín zahájení dodávek je prosinec tohoto roku.

Zdroj: kickstarter.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)