Gmail brzy umožní připojit ke zprávě více e-mailů. Ušetří vám tak neustálé přeposílání

gmail e-mail odesílání

Pokud odesíláte e-mail, můžete k němu připojit nejrůznější obrázky, dokumenty a cokoliv dalšího, co můžete zabalit jako soubor v počítači. A jelikož se Google snaží Gmail neustále vylepšovat, tak je nyní možné odeslat e-mail v jiném e-mailu. Ano, chápete to správně. Už brzy bude možné odesílat e-mailová vlákna jako přílohy v Gmailu.

Tato funkce není nová lidem, kteří používají aplikaci Outlook, která už funkci umí několik let. Nyní bude tak mnohem snadnější napsat pouze e-mail s důvody, proč jsou následující zprávy důležité a poté je ke zprávě přiložit. Příjemci pak budou moci otevřít přeposlané e-maily (které budou s koncovkou .eml) v Gmailu, aniž by bylo třeba cokoliv stahovat.

Gmail tedy bude podporovat předávání e-mailů v neomezené míře. Funkce zatím není aktivní, ovšem už dnes se začne postupně uvolňovat uživatelům po celém světě. Všem má být funkce dostupná maximálně do konce prosince.

Jak se vám líbí nová funkce v aplikaci Gmail?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)