Gmail dostává nový šikovný postranní panel. Usnadní práci i vám?

Gmail postranní panel kontakty

Vývojáři Googlu si připravili novinku pro uživatele Gmailu na počítačích. Oblíbený klient pro elektronickou poštu dostane novou nabídku na pravém okraji stránky. Poté, co byl nedávno implementován prostor například pro schůzky Meet, bude mít Gmail i postranní panel s kontakty. Nová nabídka bude zobrazovat několik informací o lidech, se kterými si buď píšete, máte je v kontakt listu nebo patří do vaší firmy či jiné organizace.

Gmail postranní panel kontakty náhled

Co bude postranní panel s kontakty pro Gmail ukazovat? Jako základ samozřejmě e-mailovou adresu. Kromě ní třeba i telefonní číslo, týmové zařazení, nadřízeného nebo i adresu a umístění kanceláře, pokud tyto informace budou k dispozici. Z panelu se také dozvíte, zda jste si už s dotyčnou osobou vyměnili nějaké zprávy. Několik zmíněných informací jde momentálně vidět také po najetí kurzorem na konkrétní jméno. Novinka má usnadnit orientaci v tom, s kým přesně si v daný moment píšete. Nejen ve velkých organizacích o může být velmi přínosné.

Které “boční” funkce v Gmailu používáte?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)