Gmail s Material You designem se dostává na Android 12. Jak se vám líbí?

gmail material you

Android 12 přišel se zcela novým designovým jazykem pojmenovaným Material You. Asi tedy není žádným překvapením, že se tento design dostane časem na Google aplikace a výjimkou není ani Gmail, tedy pokud máte ve svém telefonu Android 12 betu.

Gmail s Material You konečně odhalen

Změn si můžeme všimnout již na domovské obrazovce, kde se v horní části zobrazuje zaoblené pole vyhledávání. Asi tou největší změnou je funkce Dynamic Color, která dokáže zobrazit barvy v aplikaci podle vaší aktuálně nastavené tapety. Stejně jako ostatní aplikace podporované Material You. Verze se označuje jako 2021.08.24.394054613 a jako první si ji všiml uživatel luca020400, který informaci sdělil webu XDA-Developers. Používá telefon Google Pixel 5 a má nainstalovanou čtvrtou beta verzi systému Android 12. Je ale více než jasné, že se změny odehrávají na straně serveru takže aktualizaci nemusíte mít dostupnou i přesto, že budete tento systém používat.

Jak se vám líbí nový Gmail?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)