Get Shit Done je vtipná aplikace, která vás motivuje při práci

get shit done

Potřebujete při práci čas od času extra dávku motivace? Pracujete na projektu, který má více stádií, a nemůžete se dokopat k jeho zpracování? Get Shit Done je jednoduchá aplikace, která vás motivuje, rozdělí vám práci do bloků s přestávkami a ještě se u toho i zasmějete. Pokud bojujete s módním slovem prokrastinace, neváhejte instalovat.

get shit done

Po spuštění na vás nečekají žádné dlouhé průtahy, rovnou si můžete zadat svůj dnešní úkol. Aplikace bude chtít vědět, zda jste muž nebo žena, na čem chcete pracovat a kolik na to potřebujete času. Pokud je projekt většího rozměru, na další obrazovce si můžete přidat subgoals. Tedy jednotlivé body, jak budete v práci postupovat. Když si to pěkně pod sebe napíšete, získáte lepší představu o tom, co dělat teď a co potom. Budete tak postupovat systematičtěji a tolik se nezasekávat.

Screenshot_2014-07-25-12-46-39

Abyste měli nějakou motivaci navíc, Get Shit Done se vás zeptá, jak se potrestáte v případě, že úkol nesplníte. Samozřejmě za splněný úkol se také můžete odměnit. Ať už se jedná o čokoládovou zmrzlinu, dva díly oblíbeného seriálu nebo cokoliv jiného.

Screenshot_2014-07-25-12-51-30

V poslední nastavovací obrazovce si ještě zvolíte mód obtížnosti, v jakém budete pracovat. Pussy mode vám dovolí udělat si pauzu, kdykoli je libo. Tough Mode má také pauzy, ale pouze když si je zasloužíte. Posledním je Superawesome mode, ve kterém žádné přestávky nejsou. Ještě si můžete přidat možnost pozastavit časomíru a přesčas. Pak už jen dáte start a můžete se pustit do práce. Ihned po startu se spustí časomíra a v notifikačním centru se vám ukáže zpráva, ať nepolevujete. Pokud jste si stanovili dílčí úkoly, můžete jeden po druhém odklikávat. Za splněný úkol se vám načítá čas, který můžete využít pro přestávku. Jestli jste náhodou zjistili, že projekt nezvládnete, tlačítkem ve spodní části obrazovky můžete své martyrium ukončit.

Screenshot_2014-07-25-12-54-39

Když máte hotovo, Get Shit Done vás pochválí, zobrazí vám vaši předem stanovenou odměnu (pro případ, že jste ji zapomněli) a zeptá se vás, zda byste aplikaci nechtěli finančně podpořit, což určitě v návalu euforie uděláte.

A to je vše, nic víc a nic míň Get Shit Done neumí. I když je funkce vlastně jenom jedna, díky vtipnému zpracování u mě aplikace boduje a má místo v mém telefonu.

  Screenshot_2014-07-25-13-05-12

Get S**t Done!
Get S**t Done!
Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)