TOPlist

Garmin MARQ jsou nové luxusní chytré hodinky se skvělým designem

marq chytré hodinky od garminu

Garmin MARQ je nová řada luxusních chytrých hodinek. Stále mají fitness funkce, nicméně Garmin se více zaměřil na design a prémiové materiály. S hodinkami míří do podobné cenové kategorie, kde se nachází Rolex, Breitling anebo Omega. Nicméně všech pět nových hodinek vypadá parádně, jsou speciálně určeny pro různé činnosti, ať už je to horolezectví, nebo třeba pilotování letadla či helikoptéry. Pojďme si hodinky představit.

Garmin nově vyrábí prémiové chytré hodinky s názvem MARQ

Představeno bylo celkem pět hodinek Garmin MARQ. A to Athlete, Expedition, Captain, Aviator a Driver. Všechny hodinky jsou vyrobeny z titanu a mají safírové sklíčko. Nechybí chytré funkce jako je možnost propojení s telefonem pro přijímání notifikací, sledování aktivity, snímač tepové frekvence a interní úložiště pro nahrání písniček.

Hodinky Garmin MARQ Adventurer

Hodinky Garmin MARQ Adventurer

Design hodinek je už odlišný. Každé vypadají jinak a obsahují designové prvky toho, na co jsou určeny. Nejlevnějšími hodinkami je verze Athlete, což je v podstatě základní verze určená pro atlety. Verze Expedition je již dražší, obsahuje topografické mapy, kompas a speciální režim na expedice, se kterými hodinky vydrží týdny na jedno nabití.

Verze Captain je určena pro kapitány lodí, člunů apod. Má asistenční službu, dokáže zobrazit data z lodi, nechybí ani funkce „muž přes palubu“, pokud uživatel s hodinkami spadne do vody, dokáže zobrazit lokaci. Aviator verze je určena pro piloty letadel či vrtulníků. Obsahují instrukce pro nouzovou navigaci k nejbližšímu letišti, mapy či záznamy letů. Nejdražší verze hodinek je Driving, která je určena pro závodníky. V hodinkách je integrováno více než 250 závodních tratí, na kterých dokážou měřit kola, maximální rychlost apod.

garmin marq luxusní chytré hodinkyZ levé strany MARQ Aviator, Expedition, Driver, Captain a Athlete

Na závěr ještě uvedeme cenu hodinek Garmin MARQ. Nejlevnější verze začíná na částce 1 500 dolarů, v přepočtu s DPH cca 41 tisíc Kč. Nejdražší verze stojí 2 500 dolarů, v přepočtu s DPH cca 68 tisíc Kč.

Která verze Garmin MARQ se vám po designové stránce líbí nejvíce?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)